Divvietīgs Apartaments
Jūs gaida mājīga naktsmītne pašā Rīgas centrā.

Mūsu divvietīgais apartaments ir ideāla izvēle tiem, kas meklē komfortu un privātumu. Ar 22 kvadrātmetru platību, tas piedāvā pietiekami daudz vietas, lai justos brīvi un neierobežoti. Katrs apartaments ir aprīkots ar mūsdienīgu un ērtu privātu vannas istabu, kas nodrošina visu nepieciešamo atpūtai un personīgai higiēnai: vai nu relaksējošu vannu, vai ātru un ērtu dušu, gan bidē, gan fēnu un čības, kas sniedz mājīguma sajūtu.

Virtuve ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo, lai Jūs varētu pagatavot savas iecienītās maltītes. Plīts virsma, ledusskapis, virtuves piederumi un mikroviļņu krāsns – viss ir Jūsu rīcībā, lai eksperimentētu ar receptēm vai vienkārši uzsildītu vakardienas ēdienu. Mēs esam padomājuši arī par tiem, kas ceļo darba lietās vai vienkārši vēlas palikt informēti par notikumiem pasaulē, tāpēc katrā apartamentā ir plakanā ekrāna televizors ar plašu kabeļtelevīzijas kanālu klāstu.

Nekādu rūpju par veļas mazgāšanu – apartamentā ir veļas mašīna, kas atvieglos Jūsu ikdienas gaitas. Un, lai Jūsu atpūta būtu patiešām mierīga, mēs esam nodrošinājuši, ka apartamentā ir skaņas izolējošas sienas, kas pasargās Jūs no ārējiem trokšņa. Naktsmiers ir garantēts, pateicoties ērtajai gultai, kas paredzēta divām personām, nodrošinot mierīgu un atjaunojošu miegu.

Papildus šīm ērtībām, mūsu apartamenti piedāvā arī bezmaksas Wi-Fi savienojumu, kas ļauj Jums palikt savienotiem ar ārpasauli jebkurā laikā. Ja Jums ir nepieciešams strādāt vai vienkārši vēlaties pavadīt laiku internetā, mūsu ātrgaitas internets nodrošinās nepārtrauktu un ātru piekļuvi.

Mūsu apartamentu komplekss atrodas ērtā vietā, tuvu dažādām izklaides un atpūtas iespējām. Tuvumā ir restorāni, kafejnīcas, veikali un parki, kur varēsiet izbaudīt brīvo laiku un iepazīt vietējo kultūru. Ja Jums ir nepieciešams konsultēties vai saņemt papildu pakalpojumus, mūsu draudzīgais personāls ir gatavs Jums palīdzēt jebkurā laikā.

Mēs lepojamies ar to, ka mūsu apartamenti ir vairāk nekā tikai naktsmītnes – tie ir Jūsu mājas projām no mājām. Mēs esam parūpējušies par visām detaļām, lai Jūsu uzturēšanās pie mums būtu patīkama un neaizmirstama.