Standarta Divu Gultu Apartaments

Mūsu standarta divu gultu apartaments ir veidots, lai nodrošinātu Jums nevainojamu atpūtu un komfortu. Ar 24 kvadrātmetru plašumu, tas piedāvā pietiekami daudz vietas, lai izmitinātu līdz pat trīs viesiem, padarot to par ideālu izvēli gan solo ceļotājiem, gan mazām grupām. Katra no trim gultām ir aprīkota ar augstas kvalitātes matračiem, kas garantē labu miegu, un mīkstām, tīrām gultas veļām, kas nodrošina maksimālu ērtību.

Privātā vannas istaba ir aprīkota ar modernām iekārtām – bidē, kā arī sniedz papildu ērtības, piemēram, fēnu un bezmaksas higiēnas piederumus. Virtuve ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo ilgtermiņa uzturēšanās, vai ātras maltītes pagatavošanai – plīts virsma, ledusskapis, mikroviļņu krāsns un dažādi virtuves piederumi ir Jūsu rīcībā.

Plakanā ekrāna televizors ar plašu kabeļtelevīzijas kanālu klāstu nodrošina izklaidi Jūsu brīvajā laikā, bet veļas mašīna piedāvā ērtības, kas nepieciešamas ilgākām uzturēšanās reizēm. Skaņas izolācija katrā apartamentā garantē, ka Jūsu atpūta tiks traucēta tikai Jūsu izvēlētajos brīžos, nodrošinot mierīgu un atjaunojošu uzturēšanos.

Šis apartaments ir lieliski piemērots tiem, kuri meklē mājīgu un privātu atmosfēru, kā arī novērtē iespēju pašiem gatavot ēdienu un baudīt mājas ērtības prom no mājām. Tā ir ideāla vieta, kur atpūsties pēc garas dienas, pavadītas pilsētas drūzmā vai dabas takās. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu apartaments kļūs par Jūsu mājīgu atkāpšanās vietu, kurā Jūs vienmēr gribēsiet atgriezties.