Standarta Vienvietīgais Apartaments
Kluss vienvietīgs numurs ar skatu uz pagalmu

Jūs gaida mājīga un pieejama naktsmītne vienai personai.

Šis vienvietīgais apartaments ir 15 m2 plašs. Tajā ir viss nepieciešamais, lai padarītu Jūsu uzturēšanos patīkamu un relaksējošu. Privātā vannas istaba ar pilnu aprīkojumu, ieskaitot vannu vai dušu un papildu ērtības, nodrošina iespēju atjaunoties pēc dienas steigas. Virtuve, kas aprīkota ar visu nepieciešamo- plīts virsmu, ledusskapi, virtuves piederumiem un mikroviļņu krāsni – paša gatavotu ēdienu pagatavošanai, sniedz brīvību izvēlēties maltītes laiku un saturu. Veļas mazgājamā mašīna ir lielisks papildinājums ilgākai uzturēšanās laikam, ļaujot Jums saglabāt savu ikdienas rutīnu.

Plakanā ekrāna televizors ar plašu kabeļtelevīzijas kanālu klāstu piedāvā izklaides iespējas jebkurā brīdī. Skaņu izolējošas sienas ir būtiskas, lai nodrošinātu mierīgu atpūtu, it īpaši pilsētas vidē. Gulta ir ērta, kas ir svarīgi, lai pilnvērtīgi izbaudītu nākamo dienu.

Mini bāra pakalpojumi ir domāti Jūsu ērtībām, piedāvājot divas vienkāršas pasūtīšanas metodes. Vai nu apmeklējot reģistratūru, vai izmantojot QR kodu tiešsaistes pasūtījumiem, Jūs varat baudīt dažādus dzērienus jebkurā diennakts laikā. Šis pakalpojums ir lielisks veids, kā palutināt sevi pēc nogurdinošas dienas vai vienkārši izbaudīt brīdi pats savā apartamentā.

Šis vienvietīgais apartaments ir lieliski piemērots tiem, kas meklē privātumu, komfortu un patstāvību. Tas ir ideāls risinājums gan īslaicīgai, gan ilgtermiņa uzturēšanās vajadzībām, nodrošinot visu nepieciešamo, lai Jūsu laiks šeit būtu neaizmirstams.