Executive Suite

Izvēloties mājokli prom no mājām, ir svarīgi atrast vietu, kas ne tikai nodrošina nepieciešamo komfortu, bet arī piedāvā mājīgumu un privātumu. Šis 30 kvadrātmetru lielais deluksus apartaments Rīgas centrā ir radīts, lai apmierinātu tieši šādas vajadzības. Ar elegantu interjeru un mūsdienīgiem ērtību risinājumiem, šis apartaments ir ideāli piemērots līdz trim personām, kas meklē atpūtu pilsētas sirdī, tomēr novērtē klusumu un mieru.

Guļamistabā ir plaša un ērta gulta, kas dos atjaunojošu miegu pēc dienas piedzīvojumiem. Vannas istaba ir aprīkota vai nu ar vannu, vai arī atsvaidzinošu dušu, kas ir lieliski piemērota, lai atslābinātu muskuļus pēc garas pastaigas pa Rīgas ielām. Papildus tam, deluksus apartamentā ir pieejama pilnībā aprīkota virtuve, kurā varat sagatavot gan vienkāršas brokastis, gan izsmalcinātas vakariņas. Virtuves aprīkojums ietver visu nepieciešamo – plīts virsmu, ledusskapi, mikroviļņu krāsni un dažādus virtuves piederumus.

Atpūtas zonā varat atpūsties, skatoties mīļākās filmas vai televīzijas šovus uz plakanā ekrāna televizora, kas aprīkots ar daudzveidīgiem kabeļtelevīzijas kanāliem. Ja plānojat ilgāku uzturēšanos, Jums noteikti noderēs veļas mazgājamā mašīna, kas atrodas tieši apartamentā. Turklāt skaņu necaurlaidīgas sienas nodrošina, ka Jūsu atpūta tiks traucēta tikai Jūsu izvēlētajos brīžos.

Šis apartaments ir lielisks izvēles variants tiem, kas vēlas izbaudīt Rīgas dinamisko dzīvi, bet vienlaikus saglabāt personīgo telpu un mieru. Tā atrašanās vieta ir ērta gan tiem, kas vēlas apmeklēt kultūras pasākumus, gan tiem, kas dod priekšroku klusām vakara pastaigām. Ar šādu mājokli Jūs varat būt droši, ka Jūsu laiks Rīgā būs ne tikai produktīvs, bet arī atjaunojošs un patīkams.